Wyświetl pojedynczy post
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10546
Stary 13.06.2009, 11:41
uważam ze Kasprzik byłby dobrym bramkarzem...i miałby szanse wygrać z Pawelkiem
a Glik by sie przydal sezon długi jest i dwoma stoperami dlugo nie pociagniemy wiec musi byc nominalny 3 obronca srodkowy
ja wierze w Bednarza...madrze prowadzi polityke transferowa...pozbywa sie zawodnikow ktorzy maja wysokie kontrakty...
mam nadzieje ze w tym okienku odejda Niedzielan Cantoro Varga...

Odpowiedz cytując