uważam ze Kasprzik byłby dobrym bramkarzem...i miałby szanse wygrać z Pawelkiem
a Glik by sie przydal sezon długi jest i dwoma stoperami dlugo nie pociagniemy

wiec musi byc nominalny 3 obronca srodkowy
ja wierze w Bednarza...madrze prowadzi polityke transferowa...pozbywa sie zawodnikow ktorzy maja wysokie kontrakty...
mam nadzieje ze w tym okienku odejda Niedzielan Cantoro Varga...