Gościu wie z kim Wisła grała w europejskich pucharach... myślę że rozmowy są zaawansowane ... bo raczej zawodnicy jakiejś zagranicznej drużyny sami z siebie nie śledzą wyników Wisły ...
a co do Kasprzika to przyda nam się dwóch dobrych jak na nasze ligowe wymagania bramkarzy... ale to będzie oznaczać prawdopodobnie koniec Cebanu ... gościu jest super ale na Wisłe niestety za słaby raczej
