Wyświetl pojedynczy post
Krystian168
Banita
 
Od: 07.2008
Skąd: Czersk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10545
Stary 13.06.2009, 11:38
Gościu wie z kim Wisła grała w europejskich pucharach... myślę że rozmowy są zaawansowane ... bo raczej zawodnicy jakiejś zagranicznej drużyny sami z siebie nie śledzą wyników Wisły ...

a co do Kasprzika to przyda nam się dwóch dobrych jak na nasze ligowe wymagania bramkarzy... ale to będzie oznaczać prawdopodobnie koniec Cebanu ... gościu jest super ale na Wisłe niestety za słaby raczej
Odpowiedz cytując