draz napisał(a):

W ramach mojej wrodzonej uprzejmości przekazuje wiadomośc o WZ:
Drogi Panie,
Dlaczego, za każdym razem gdy spotykam się z reklamą Waszej grupy, reklama ta nie polega na chwaleniu swojej usługi, a zawiera antyreklame War Zone ? Bierze się to z kompleksów, macie świadomość jak nie wiele możecie zaoferować klientowi w porównaniu do konkurencji ? Już nawet nie mówie o zaczepianu ludzi na mieście, rozdawaniu ulotek i opowiadaniu jakie to WZ jest be, ale co to ma do rzeczy ile oni płacą za swój teren ?
Nie od dziś wiadomo że takie grupy jak Wy starają się przyciągnąć turystów, Januszy itd.
Poniekąd dobrze, że zarejestrowałeś sie na forum, jest z toba kontakt - może się spotkamy i omówimy Wasza strategie marketingową ?
Z wyrazami szacunku,
War Zone