Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10543
Stary 13.06.2009, 10:35
Przetłumaczyłem conieco i fajny wywiad

Mowi ze wszystko zalezy od jego menago i sprawy beda prowadzone w Debreczynie, chwali tez Wisłe za wygrana z Barca i wyrównany bój z Tottenhamem..

mowia tez ze raczej napewno odejdzie teraz z klubu


Moim zdaniem jest cos na rzeczy z tym graczem.


MACIE panowie narzedzie do tłumaczenia http://www.mtranslator.pl/?gclid=CI_...FQ2T3wodiBrgcw
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując