Przetłumaczyłem conieco i fajny wywiad
Mowi ze wszystko zalezy od jego menago i sprawy beda prowadzone w Debreczynie, chwali tez Wisłe za wygrana z Barca i wyrównany bój z Tottenhamem..
mowia tez ze raczej napewno odejdzie teraz z klubu
Moim zdaniem jest cos na rzeczy z tym graczem.
MACIE panowie narzedzie do tłumaczenia
http://www.mtranslator.pl/?gclid=CI_...FQ2T3wodiBrgcw
