postawiłem wczoraj rano że Korona wygra pierwszą połowę z Cracovią w barażu,wiecie może jak to będzie liczone?
na dziś:
Trondheim-Stromsgodset 1
Kazań-Rostov 1
Polska-Szwecja 1
Rumunia-Czarnogóra 1
za 20 zł, 56zł do wygrania
Prawdziwość Dla Gry,to ja dziś za karę będę chodzić w mojej bluzie Pingwinów
