Wyświetl pojedynczy post
LuKaS TSW
Senior Member
 
Od: 12.2005
Skąd: Polska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3418
Stary 13.06.2009, 09:27
postawiłem wczoraj rano że Korona wygra pierwszą połowę z Cracovią w barażu,wiecie może jak to będzie liczone?
na dziś:
Trondheim-Stromsgodset 1
Kazań-Rostov 1
Polska-Szwecja 1
Rumunia-Czarnogóra 1

za 20 zł, 56zł do wygrania

Prawdziwość Dla Gry,to ja dziś za karę będę chodzić w mojej bluzie Pingwinów
Ostatnio edytowane przez LuKaS TSW : 13.06.2009 o godz. 10:11.
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.
Odpowiedz cytując