Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
PrzemooTSW
Senior Member
Od: 04.2008
Skąd: Wadowice
Offline
#
8711
13.06.2009, 09:26
jurukuru
napisał(a):
Gdzie będzie Cracovia grała przyszły sezon jak będzie w ekstraklasie ? U siebie czy gdzieś będzie bidować jak my ?
z tego co wiadomo to na Hutniku
Iść ku słońcu, ku wolności iść... Wolność po polsku, morze przelanej krwi...(...)
ARMIA
BIAŁEJ
GWIAZDY
PrzemooTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PrzemooTSW
Znajdź inne posty napisane przez PrzemooTSW