Wyświetl pojedynczy post
KuLwIk
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10539
Stary 13.06.2009, 09:22
Sebastian Mila: Mógłbym grać w Wiśle

- Jesienią pozytywnie na pański temat wypowiadał się trener Wisły Kraków.

- Gdybym miał zmienić klub w Polsce, to chciałbym, żeby to była Wisła. Na razie tylko sobie teoretyzujemy, bo nie ma takiego tematu. Nie ukrywam jednak, że wciąż myślę o klubie zagranicznym. Raz mi się nie udało, ale teraz jestem znacznie mądrzejszy. I chyba lepiej gram w piłkę. Jeżeli rzeczywiście pojawi się taka opcja, pierwszy dowie się o tym trener Ryszard Tarasiewicz. Bo jemu w Śląsku najwięcej zawdzięczam.

http://www.futbol.pl/artykul/55012.html

Nadałby się na lewą stronę?
Odpowiedz cytując