Kamil Glik byłby bardzo dobrym ruchem transferowym bo jest młody, ma papiery na granie, spędził kilka lat w Hiszpanii i tam mógł uczyć się od najlepszych.
Jednak ściągnięcie go z Piasta będzie o tyle trudne, że Kamil odgrywa tam czołową rolę w zespole, poza tym w Wiśle tak dużej ilości szans do gry może nie mieć, ale to nigdy nie wiadomo...
Napewno chłopak dostałby większe pieniądze za grę

no i będziemy grać na kilku frontach stąd w ogólnym rozrachunku na częstotliwość gry nie będzie mógł narzekać.
btw Czytałem teksty odnośnie Kaszpika, o którego bardzo walczy Lech, a my jedynie przesyłamy takie przesłanki odnośnie zainteresowania.