Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10534
Stary 13.06.2009, 06:48
ciekawe ile sobie zaśpiewa Piast za Glika ? Pewnie kilkaset tysiecy Euro znajac życie.Wiem ze to wartościowy obrońca ale akurat dobrych defensorów można za darmo ściągnac tak jak to było w ostatnich latach( Cleber,Marcelo,Diaz,Singlar).Dlatego uważam że lepiej przeznaczyc większą kwote na gracza ofensywnego a obrońców można za free wyszukac
Ostatnio edytowane przez AYALA : 13.06.2009 o godz. 08:18.
Odpowiedz cytując