Wyświetl pojedynczy post
Krystian168
Banita
 
Od: 07.2008
Skąd: Czersk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10524
Stary 12.06.2009, 22:27
Styk83 napisał(a):Wyświetl post
JB wybiera sie do Gliwic .... cd....

http://www.sport.pl/pilka/1,65050,67..._Piastem_.html
chętnie widziałbym wymianę Kowalski za Glika i Kasprzika plus dopłata... moża dać też kogoś jeszcze np. Niedzielana lub dopłacić... w przypadku przyjścia Kasprzika Cebanu dać na wypożyczenie...
Odpowiedz cytując