Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Krystian168
Banita
Od: 07.2008
Skąd: Czersk
Offline
#
10524
12.06.2009, 22:27
Styk83
napisał(a):
JB wybiera sie do Gliwic .... cd....
http://www.sport.pl/pilka/1,65050,67..._Piastem_.html
chętnie widziałbym wymianę Kowalski za Glika i Kasprzika plus dopłata... moża dać też kogoś jeszcze np. Niedzielana lub dopłacić... w przypadku przyjścia Kasprzika Cebanu dać na wypożyczenie...
Krystian168
Zobacz publiczny profil
Odwiedź stronę domową użytkownika Krystian168!
Znajdź inne posty napisane przez Krystian168