|
Odnośnie zaciągów z Piasta...
Kasprzik może śmiało konkurować z Pawełkiem to jest pewne, a przecież takiego bramkarza szukamy. A co do młodego Glika to dla mnie jest to naprawdę super obrońca... zazwyczaj oglądając Piasta koncentrowałem się na grze Mateusza Kowalskiego ale co by nie mówić Glik rzucił się w oczy i wygląda od niego o co najmniej jedną klasę lepiej. I nie mówię to na podstawie obserwacji z jednego meczu. Wszyscy wiemy jak w Polsce trudno o dobrych grajków więc kiedy ktoś się pokazuje trzeba z tego korzystać więc dla mnie opcja. Glik kupujemy teraz i wyporzyczamy odrazu do Piasta na runde.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 12.06.2009 o godz. 22:27.
|