Wyświetl pojedynczy post
Oress
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2954
Stary 12.06.2009, 22:13
z forum koleżanek:
Cytat:
Re: nasze dzielnice, nasze ulice
Autor: pantadeusz0 (IP zapamiętane)
Data: 04 cze 2009 - 15:04:53

W Bronowicach sytuacja jest taka:
Wisła buja się w barwach, to prawda. Nie oznacza to jednak, że my chowamy się ze swoimi. Moim zdaniem jest pół na pół. Najwięcej naszych to głównie teren WIDOKU. Tam można bez problemu chodzić w barwach. Młynówka Królewska - raczej Wisła, ale to małolaty, więc niegroźni. Teren Bronowickiej czy Głowackiego - tam ich jest dużo mniej.
Bronowice uważa się za dzielnice wiślacką, tymczasem nic szczególnego tam nie pokazują poza kilkoma napisami, od razu przez nas zamalowywanymi. Nieraz wracając sam po meczu w szaliku natrafiłem na grupkę z Wisły, jednak oni nie reagują. Także obiektywnie jest tutaj 50 na 50.
Pozdrawiamsmiling smiley
i do czego doprowadziliście na Bronowicach? <lol2>
Odpowiedz cytując