Wyświetl pojedynczy post
David.
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: C4

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8706
Stary 12.06.2009, 21:14
Mam pytanie, korzystał ktoś z DHL? Sprawa wygląda tak: dzisiaj (tj. piątek) została nadana paczka z Poznania, jest ona już w sortowni, jakie są szanse, że zostanie ona dostarczona jutro? Bez jakiś wykupionych pakietów. Czy jeśli będzie ona na miejscu (w Tarnowie) a np kurier nie będzie jej rozwoził bo jest sobota, to mogę ją odebrać osobiście?
Odpowiedz cytując