OL Lyonaise napisał(a):

|
Jeżeli mamy zagwarantowane prawie granie w 4 rundzie CL to powinniśmy zdecydowanie wydać 2 mln Euro na transfery. Prawego obrońcę za free i 2 młodych piłkarzy po 1mln Euro do ataku i na lewą pomoc. I jest git. Bilans finansowy na zero a dodatkowo zysk w postaci wzmocnienia kadry. No i oddać Niedzielana. Dodatkowo za armo jeszcze tego slowaka na lewą.
|
Na razie to mamy zagwarantowany udział w 2rd kwalifikacji i proponuje się na tym skupić.