PS. z dzisiejszego Dziennika Lodzkiego w odniesieniu do wczorajszych slow Trzeciaka :[/QUOTE]
Cytat:
GKS chce też zatrzymać swojego najlepszego strzelca, Dawida Nowaka.
- Na razie straciliśmy Dawida, ale tylko z powodu kontuzji. Nie zamierzamy natomiast stracić go na rzecz innego klubu - mówi prezes GKS-u.
Uff, cóż za ulga...Bardzo się cieszę, bo po prostu nie ma sensu sprowadzać tego piłkarza- GKS życzy sobie za niego 800 tyś. euro, a drugiego szkła Dawidowskiego nam nie potrzeba...
