Wyświetl pojedynczy post
Eleusis
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10518
Stary 12.06.2009, 20:19
PS. z dzisiejszego Dziennika Lodzkiego w odniesieniu do wczorajszych slow Trzeciaka :[/QUOTE]
Cytat:
GKS chce też zatrzymać swojego najlepszego strzelca, Dawida Nowaka.

- Na razie straciliśmy Dawida, ale tylko z powodu kontuzji. Nie zamierzamy natomiast stracić go na rzecz innego klubu - mówi prezes GKS-u.

Uff, cóż za ulga...Bardzo się cieszę, bo po prostu nie ma sensu sprowadzać tego piłkarza- GKS życzy sobie za niego 800 tyś. euro, a drugiego szkła Dawidowskiego nam nie potrzeba...
Odpowiedz cytując