Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2970
Stary 12.06.2009, 20:03
Hanex napisał(a):Wyświetl post
A jakim brakiem wyobrazni trzeba sie wykazac, zeby zostawic uklad komunikacyjny w rejonei stadionu w obecnym stanie? 35 tys ludzi bedzie puszczalo okolice stadionu dobrych kilka godzin.
Sęk w tym, że budowa choćby i pięciu pasów w tamtym rejonie nic nie da, bo i tak auta będą musiały wbić się na Aleje lub Piastowską.

Jedynym rozwiązaniem jest budowa pasów dla busów i współpraca Wisły z MPKa. Bo przecież mamy linie tramwajową pod samym stadionem i warto by to wykorzystać...
Ddf
Odpowiedz cytując