Hanex napisał(a):

|
A jakim brakiem wyobrazni trzeba sie wykazac, zeby zostawic uklad komunikacyjny w rejonei stadionu w obecnym stanie? 35 tys ludzi bedzie puszczalo okolice stadionu dobrych kilka godzin.
|
Sęk w tym, że budowa choćby i pięciu pasów w tamtym rejonie nic nie da, bo i tak auta będą musiały wbić się na Aleje lub Piastowską.
Jedynym rozwiązaniem jest budowa pasów dla busów i współpraca Wisły z MPKa. Bo przecież mamy linie tramwajową pod samym stadionem i warto by to wykorzystać...