Wyświetl pojedynczy post
loozak84
Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10516
Stary 12.06.2009, 18:45
no ja sobie tak mysle ze priorytetem jest przejscie 3 rundy kwalifikacji - sadze, ze tak tez mysla w klubie. To sa gwarantowane 3M euro zysku co jest kwota ogromna jak na nasza lige. Dodatkowo moze sie ona tylko zwiekszyc.
Co do Ligi mistrzow - aprawde jest szansa - pomijajac Olimpiakos to Wisla ma z kazdym z reszty przeciwnikow szanse bliskie 50-50.
Wiadomo, ze to i tak bardzo trudna przeprawa - ale gdyby tylko weszlo dobre losowanie... nareszcie...
Odpowiedz cytując