A teraz panowie mega pytanie
Ile macie godzin/ tygodni/ miesięcy rozegranych w FM-ie 09 i który sezon ?
Tak dla porównania bo wydaje mi sie że tylko ja się tak zagłębiam w te klocki:
7 dni, 2 gosziny i 43 minuty, rozegrałem 2,5 sezonu
Ciekawy stopień uzależnienie
