Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1492
Stary 12.06.2009, 17:59
A teraz panowie mega pytanie

Ile macie godzin/ tygodni/ miesięcy rozegranych w FM-ie 09 i który sezon ?

Tak dla porównania bo wydaje mi sie że tylko ja się tak zagłębiam w te klocki:

7 dni, 2 gosziny i 43 minuty, rozegrałem 2,5 sezonu

Ciekawy stopień uzależnienie
Odpowiedz cytując