Wyświetl pojedynczy post
Wiselka1906PBZ
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: Północny Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 12.06.2009, 17:52
Pils z Yakuzy i Harnaś.
jak ktoś chce tanio i dużo to polecam Sarmackie z biedronki 1l za 3 zł
[I](...)Tu miłość do tego klubu nie ma granicy - Wisła Kraków, Białoprądniccy fanatycy(...)
[IMG]http://i34.tinypic.com/256uv0x.jpg[/IMG][/I]
Odpowiedz cytując