Temat
:
Temat dla smakoszy piwa
Wyświetl pojedynczy post
Wiselka1906PBZ
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: Północny Kraków
Offline
#
69
12.06.2009, 17:52
Pils z Yakuzy i Harnaś.
jak ktoś chce tanio i dużo to polecam Sarmackie z biedronki
1l za 3 zł
[I](...)Tu miłość do tego klubu nie ma granicy - Wisła Kraków, Białoprądniccy fanatycy(...)
[IMG]http://i34.tinypic.com/256uv0x.jpg[/IMG][/I]
Wiselka1906PBZ
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Wiselka1906PBZ