Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
loozak84
Member
Od: 08.2007
Offline
#
10509
12.06.2009, 14:35
eMTe
napisał(a):
W to za awans jeszcze uwierzę, ale w to, że odpadający zgarnia 2,1 mln euro nie bardzo. Przecież UEFA nawet nie ma praw do meczów tej drużyny w fazie playoff...
no wlasnie ze od tego sezonu ma...
loozak84
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do loozak84
Znajdź inne posty napisane przez loozak84