Wyświetl pojedynczy post
loozak84
Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10509
Stary 12.06.2009, 14:35
eMTe napisał(a):Wyświetl post
W to za awans jeszcze uwierzę, ale w to, że odpadający zgarnia 2,1 mln euro nie bardzo. Przecież UEFA nawet nie ma praw do meczów tej drużyny w fazie playoff...
no wlasnie ze od tego sezonu ma...
Odpowiedz cytując