Temat
:
Screw you guys, I`m goin` home...
Wyświetl pojedynczy post
legol
Senior Member
Od: 11.2008
Offline
#
35
12.06.2009, 14:25
kriz69
napisał(a):
co jest z tym 13 sezonem nie moge znalesc zadnych odcinkow powyzej 7 ;/
Bo przerwę mają. Zawsze tak jest w serialach amerykańskich. 7 odcinków na wiosnę i 7 na jesieni. Trzeba się uzbroić w cierpliwość...
legol
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do legol
Znajdź inne posty napisane przez legol