Wyświetl pojedynczy post
legol
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 12.06.2009, 14:25
kriz69 napisał(a):Wyświetl post
co jest z tym 13 sezonem nie moge znalesc zadnych odcinkow powyzej 7 ;/
Bo przerwę mają. Zawsze tak jest w serialach amerykańskich. 7 odcinków na wiosnę i 7 na jesieni. Trzeba się uzbroić w cierpliwość...
Odpowiedz cytując