Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10505
Stary 12.06.2009, 14:20
eMTe napisał(a):Wyświetl post
A Ci ludzie to jakieś autorytety? Ktoś na jakimś forum coś napisał i już wielka podnięta u nas. Zaczekajcie na oficjalne info, albo z wiarygodnego źródła. Tak samo jest to wiarygodne jak gość co nie dawno powoływał się na przyjaciela Cupiała. Tak, kasę dostaje się na koniec sezonu...
To nie jest napisane ot tak przez kogoś bo ten kto to napisał wyraźnie dał trzy trzy linki do artykułów serbskich na których opiera swoje dane. Jest to nawet napisane na oficjalnej stronie Partizana.
Odpowiedz cytując