Temat
:
Ranking krajowy,Ranking klubowy 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
Kosa93
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
496
12.06.2009, 13:51
Czyli w tym roku też obowiązuje taka zasada?
* 2 punkty za zwycięstwo (w eliminacjach 1 punkt)
* 1 punkt za remis (w eliminacjach 0,5 punkta)
Tylko dzielone przez 4?
Kosa93
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kosa93
Znajdź inne posty napisane przez Kosa93