Wyświetl pojedynczy post
Kosa93
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#496
Stary 12.06.2009, 13:51
Czyli w tym roku też obowiązuje taka zasada?
* 2 punkty za zwycięstwo (w eliminacjach 1 punkt)
* 1 punkt za remis (w eliminacjach 0,5 punkta)

Tylko dzielone przez 4?