|
Te sumy jak dla mnie są nierealne. Zawsze za udział w LM razem z rozegranymi meczami było chyba 4,5 mln euro. Nigdy się nie płaciło za odpadnięcie w eliminacjach, do których zresztą UEFA nie sprzedaje praw telewizyjnych. Na 90% jestem przekonany, że to bujda z tymi sumami. Gdyby to się okazała prawda to debilstwem byłoby sprzedawanie Brożka za 3 mln euro...
|