Wyświetl pojedynczy post
eMTe
Senior Member
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10493
Stary 12.06.2009, 13:36
Te sumy jak dla mnie są nierealne. Zawsze za udział w LM razem z rozegranymi meczami było chyba 4,5 mln euro. Nigdy się nie płaciło za odpadnięcie w eliminacjach, do których zresztą UEFA nie sprzedaje praw telewizyjnych. Na 90% jestem przekonany, że to bujda z tymi sumami. Gdyby to się okazała prawda to debilstwem byłoby sprzedawanie Brożka za 3 mln euro...
Odpowiedz cytując