Ciekawe co teraz wymysla. Albo barazy wogole nie bedzie i zagra w ekstraklasie Korona i Cracovia i oba łodzkie zespoly w 1. lidze. Albo baraz zostanie rozegrany pomiedzy Cracovia a Podbeskidziem ? Chyba, ze leci Widzew i na jego miejsce Korona, zostaje ŁKS, nie ma barazy i leci Cracovia
