Dla mnie kupno Dawida Nowaka jest trochę poronionym pomysłem. To, że koleś rozegrał kilka fajnych meczy nie oznacza od razu, jakie ma extra umiejętności. Nie można mu umniejszać bo kilka ładnych bramek strzelił i jest jedną z czołowych postaci w Bełchatowie, ale czy w Wiśle spisywałby się nie tak samo... a lepiej? tu już można polemizować

. Jego częstotliwość ulegania kontuzji jest niepokojąca zważywszy na wiek (25 lat). Chłopak bardzo często ulega licznym kontuzją... drobnym i większym.
O klauzuli odejścia Dawida z Bełchatowa nie ma co w ogóle rozmawiać bo jest to cena conajmniej śmieszna

.
Za takie pieniądze (800 tyś euro) można kupić o wiele lepszego zawodnika, tylko trzeba dobrze poszukać.