Temat: Paintball
Wyświetl pojedynczy post
unbelievable
Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 12.06.2009, 08:41
A jak ma sie sprawa z niepelnoletnimi? Czy ktos mial problem z tym i go nie wpuscili? np. w regulaminie hotelu forum jest napisane, ze trzeba miec pisemna zgode rodzicow i musza oni byc obecni na polu. Przestrzegaja tego przepisu czy on jest dla picu i nie ma problemu z wejsciem?
Odpowiedz cytując