Stanko Svitlica odzyskuje pomału forme jakiej nie zaprezentował przy R22.Gra teraz 2 ligowym zespole Serbskim FK Srem Sremska Mitrovica i w rundzie wiosennej strzelił 8 bramek.Pamietam jak kiedyś Okuka powiedział o Stanku że gdby był szybszy to grałby w Realu Madryt.
http://www.futbol.pl/artykul/54903.html