Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10479
Stary 12.06.2009, 00:27
...A o Chrapku cisza. Wydaje mi się, ze jego można by spróbować. Ale głowy nie dam sobie uciąć, czy on podoła w Wiśle.
Generalnie to jest tak- chcemy Polaków, nie chcemy obcokrajowców [tym bardziej że w 90% są oni strasznie słabi i nie podnoszą nam poziomu]. Szkoda tylko, że jak w słabszym klubie pojawia się ciekawi piłkarze, to od razu za nich mlny żądają- ale! co ciekawe tych mlnów żądają od Wisły Legii czy innych wyżej stojących. Ale gdy się już zgłosi klub zza granicy, popuka się w czoło to go odsprzedają już taniej. Jak np. z Szymkiem P. jest/było czy Radkiem M. <~nigdzie za granice nie poszli, a i u nas nie mogą grać. I tak Szymcio stracił rok ganiając po zapleczu, a Radzio się nie może odnaleźć w Polonii W. kierowanej przez.. Pana Wojciechowskiego. :] I być może właśnie zobaczyliśmy jak nasze zeszłosezonowe nadzieje zatraciły się. A przy okazji zmarnowanych talentów- u nas psuje się Krzysiu Mączyński. Spokojnie mógłby grać w Sląsku [czy innej Lechii ], ale nie! bo po co! lepiej niech siedzi i się kisi na wiślackiej ławce... Żal mi go po prostu, bo mógłby się troche rozwinąć grając regularnie.
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując