Wyświetl pojedynczy post
wisl@k_TS
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1934
Stary 12.06.2009, 00:21
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Po czwarte - zgadzam się z myślą zawartą w pierwszych słowach twojej wypowiedzi, ale tylko połowicznie. Czemu? Ano Beenhakker swoim gardzeniem Polakami i ogólnym fochem i wyjebaniem na wszystko - na taki "szacunek" sobie zasłużył.
Otóż to. I już za to powinien wylecieć na zbity pysk. Ale niestety, naród tego nie widzi i w następnym meczu reprezentacji w Polsce skorzysta z okazji żeby pozdrowić swojego dobrodzieja gromkim LEEEEEOOOOOOOO, a ten odwdzięczy się powołaniem zawodników z I ligi polskiej, a później świetnym ustawieniem zespołu i wzorową pracą z ławki trenerskiej.
the end
Odpowiedz cytując