|
jesli to prawda to moze oznaczac że Brożek na wylocie. Pozatym, ja nie wierze zebysmy byli w stanie dac za szklaną zapałke 800k ojro. (tyle ma w klauzuli). Podkreslam, Nowaka bardzo cenie za umiejetności, ale az sie boje myslec ze mozemy miec drugiego Dawidowskiego
|