Temat: Paintball
Wyświetl pojedynczy post
Wichar87
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Lubliniec

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 11.06.2009, 21:15
I ja zaliczyłem dzisiaj swój debiut jestem pod wielkim wrażeniem tej zabawy a poligon Gromu w Lublińcu to kapitalne miejsce do tego. Już sie nie moge doczekać kolejnego wypadu. Z paintballem jest chyba tak, że jak juz zaczniesz to nie oderwiesz się od tego wrażenia super a miejscówka dodatkowo zrobiła swoje
Odpowiedz cytując