Temat
:
Paintball
Wyświetl pojedynczy post
Wichar87
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Lubliniec
Offline
#
21
11.06.2009, 21:15
I ja zaliczyłem dzisiaj swój debiut
jestem pod wielkim wrażeniem tej zabawy
a poligon Gromu w Lublińcu to kapitalne miejsce do tego. Już sie nie moge doczekać kolejnego wypadu. Z paintballem jest chyba tak, że jak juz zaczniesz to nie oderwiesz się od tego
wrażenia super a miejscówka dodatkowo zrobiła swoje
Wichar87
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wichar87
Znajdź inne posty napisane przez Wichar87