Wyświetl pojedynczy post
_gilardino_
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3021
Stary 11.06.2009, 20:57
s2pac napisał(a):Wyświetl post
Etien Velikonja - ciekawy,ale wątpie by nasi o nim pomyśleli..
ja chciałbym aby nasz kochany klub sprowadził :
-Ilijan Micanski
-Łukasz Janoszka
-Szymon Pawłowski
-Grzegorz Bartczak
-Piotr Wiśniewski
-Glikiwiecz
-Smoliński
-Grosicki..

Co do Majewskiego. myślę, że dobry pomysł. Grywał na pozycji skrzydłowego w reprezentacji o ile dobrze pamiętam. Dośrodkowanie ma dobre.

Janoszka to w Ruchu się nie może przebić. Micanski i Grosicki jak najbardziej Bułgar raczej nie do wyjęcia ale Jaga nie powinna robić większych problemów.

Odpowiedz cytując