s2pac napisał(a):

Etien Velikonja - ciekawy,ale wątpie by nasi o nim pomyśleli..
ja chciałbym aby nasz kochany klub sprowadził :
-Ilijan Micanski
-Łukasz Janoszka
-Szymon Pawłowski
-Grzegorz Bartczak
-Piotr Wiśniewski
-Glikiwiecz
-Smoliński
-Grosicki..
Co do Majewskiego. myślę, że dobry pomysł. Grywał na pozycji skrzydłowego w reprezentacji o ile dobrze pamiętam. Dośrodkowanie ma dobre.
|
Janoszka to w Ruchu się nie może przebić. Micanski i Grosicki jak najbardziej

Bułgar raczej nie do wyjęcia ale Jaga nie powinna robić większych problemów.