Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2946
Stary 11.06.2009, 19:19
olsza2 napisał(a):Wyświetl post
http://www.youtube.com/watch?v=wH0ed-VAMT0&NR=1 Jestem Hardcorem - Połykacz płomieni
http://www.youtube.com/watch?v=pCGRV...eature=related

haha ten też "połknął"
Odpowiedz cytując