Wyświetl pojedynczy post
v
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#881
Stary 11.06.2009, 18:55
Gra ktoś jeszce w coś takiego jak Diablo II na BattleNecie ?
Bo ja, jak co wakacje chce zacząć od nowa a wiadomo ze lepiej grac w kilka osob.

Jak ktoś gra to prosze na priva
WSZYSCY NA HALE!!!
PDDCh
Odpowiedz cytując