Temat
:
No to gramy!! Wszystko o graniu na PC
Wyświetl pojedynczy post
v
Senior Member
Od: 09.2006
Offline
#
881
11.06.2009, 18:55
Gra ktoś jeszce w coś takiego jak Diablo II na BattleNecie ?
Bo ja, jak co wakacje chce zacząć od nowa a wiadomo ze lepiej grac w kilka osob.
Jak ktoś gra to prosze na priva
WSZYSCY NA HALE!!!
PDDCh
v
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do v
Znajdź inne posty napisane przez v