Wyświetl pojedynczy post
eMTe
Senior Member
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3011
Stary 11.06.2009, 16:16
Gdybym był Bednarzem... to bym wyjeżdżał na takie turnieje.

Jeżeli rusza swoje cztery litery na takie imprezy to przepraszam...
Odpowiedz cytując