Wyświetl pojedynczy post
mhl_pl
Senior Member
 
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3008
Stary 11.06.2009, 15:22
Ja to widze następująco- Kasprzik albo Glikiewicz na bramke, Glik do obrony, Bozok do pomocy i jakies miłe zaskoczenia ( takie jak z Marcelo) na lewą pomoc i atak ( jeśli odejdzie Brożek lub podziękujemy Beto )
Piotrze R. Legendo Kuchenkorza - Pozdrowienia do Więzienia...
Odpowiedz cytując