Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
mhl_pl
Senior Member
Od: 06.2008
Offline
#
3008
11.06.2009, 15:22
Ja to widze następująco- Kasprzik albo Glikiewicz na bramke, Glik do obrony, Bozok do pomocy i jakies miłe zaskoczenia ( takie jak z Marcelo) na lewą pomoc i atak ( jeśli odejdzie Brożek lub podziękujemy Beto
)
Piotrze R. Legendo Kuchenkorza - Pozdrowienia do Więzienia...
mhl_pl
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mhl_pl
Znajdź inne posty napisane przez mhl_pl