Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
DejmianVII
Senior Member
Od: 08.2008
Skąd: ZWIERZYNIEC
Offline
#
8671
11.06.2009, 14:27
nie jest orginalna
http://bi.gazeta.pl/im/9/5138/z5138599Z.jpg
zobacz na czcionke
BOGUŚ CUPIAŁ = WIELKA WISŁA
WKS
TSW
ZKS
BKS
DejmianVII
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do DejmianVII
Znajdź inne posty napisane przez DejmianVII