JAR0 napisał(a):

|
Mają podobno 300mln na transfery tego lata. Jak gdzieś wyczytałem na samych koszulkach Kaki mają zarobić 100mln euro.
|
To musieliby sprzedać z 2 miliony tych koszulek, licząć po 50euro za sztuke. Ale żeby zarobić na czysto 100 mln to chyba dużo więcej. To chyba mało prawdopodobne...