Wyświetl pojedynczy post
waka
Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3001
Stary 11.06.2009, 11:32
Oglądalem przed chwila skrót u21 Chile-Holandia z turnieju w Toulonie..niezle zaprezentowal sie Eduardo Vargas z Chile,strzelajac 3 bramke w 4 czwartym meczu turnieju..dodatkowo pewnie wykonał karnego
Jego gol w 38 sekundzie,dobre przyjecie,pewny strzal,a ma dopiero 19 lat..
http://www.youtube.com/watch?v=F0Nbxr3mmlk

A tu jego bramki z meczu z Katarem od 28 sekundy..
http://www.youtube.com/watch?v=KNID7UNw_yg

Na tranfermarkt.de nie ma o nim wiele informancji
http://www.transfermarkt.co.uk/en/sp...as/profil.html

Mysle,że ściągniecie go nie byłoby dla Wisły żadnym problemem,pewnie kosztuje niewiele, i też niewiele kosztował by jego kontrakt..jak sie nie sprawdzi od razu(raczej watpliwe),moglby zaczac od Młodej Ekstraklasy,tam napewno by błyszczał!A patrząc ile sa warci najlepsi zawodnicy jego druzyny, to mysle ze Poska byłaby dla niego rajem..

Na tym turnieju wybił sie miedzy innymi Diego(Werder/Juve),Mascherano,Mandanda i inni...

Finał turnieju (Francja-Chile)jutro o 20:30 na Eurosporcie,warto obejrzecA pan Bednarz niech rezerwuje na dzisiaj lot i jutro dopina szczegóły hehe póki jest w Europie..
Ostatnio edytowane przez waka : 11.06.2009 o godz. 11:54.
Odpowiedz cytując