|
Ludzie nie osłabiajcie mnie ... Jemu chodziło o analogie przeprowadzania transferów, bo jak dla mnie to jest całkowicie normalne i sensowne, żeby przeprowadzać transfery przed otwarciem okienka - okienko jest tylko kwestią formalną, a główne wzmocnienia powinno być przeprowadzone przed jego otwarciem ...
|