Wyświetl pojedynczy post
Nehiar
Senior Member
 
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10462
Stary 11.06.2009, 10:21
Ludzie nie osłabiajcie mnie ... Jemu chodziło o analogie przeprowadzania transferów, bo jak dla mnie to jest całkowicie normalne i sensowne, żeby przeprowadzać transfery przed otwarciem okienka - okienko jest tylko kwestią formalną, a główne wzmocnienia powinno być przeprowadzone przed jego otwarciem ...
Odpowiedz cytując