Wyświetl pojedynczy post
martinius028
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10456
Stary 11.06.2009, 08:41
Jak ty nas do Realu porównujesz to bardzo fajnie o tobie świadvczy... Za te pieniądze co Real wydał na Kake to by nam 2 kluby ekstraklasy przez sezopn utrzymał...
Odpowiedz cytując