Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1918
Stary 10.06.2009, 20:28
Jak czytam o tych wszystkich Boenischach i Obraniakach to mnie skręca. Ludzie, czy Wy za grosz honoru nie macie? Ja rozumiem walczyć o młodych chłopaków, którzy mają po kilkanaście lat i wahają się czy grać dla Polski... Ale jeździć po Europie i wyłapywać kolesi, którzy zorientowali się, że na swoją reprezentację są za ciency? To żałosne, lepiej dostać w dupsko od Armenii niż oglądać kadrę, której pół składu nie potrafi sklecić zdania w "ojczystym" języku.
Odpowiedz cytując