Wyświetl pojedynczy post
marcin19876
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10453
Stary 10.06.2009, 20:25
Ludzie o czym wy tu rozmawiacie,jeszcze nie rozegralismy zadnego meczu w eliminacjach a tu sie juz liczy ile zarobimy,chcialbym przypomniec ze tak niedawno Prezes Wisly oznajmyl ze do 20 czerwca bedzie mial zamknieta liste zawodnikow ktorzy beda grali u nas w rundzie jesiennej!!!zostalo 10 dni!!!! a my nie przeprowadzialismy ani jednego transferu,i znowu sie potwarza tak co roku,wielkie plany,obiecywanie ze beda wzmocnienia,mialo byc min 2 a moze 3-gora 4 i co?!....niech kazdy na to pytanie sam sobie odpowie
Odpowiedz cytując