DjInas napisał(a):

Normalnie wyjąłeś mi to z ust...
Partizan nie bedzie miało jakiś ogomnych wzmocnień, raczej bronią się przed wyprzedażą, bo kasa klubowa świeci pustkami. Levski Sofia tak samo jest biedna jak mysz kościelna, Slavia, Olimpiakos i Kopenhaga to jedyne zespoły, które mogą się bardziej wzmocnić.
Dlatego myślę, że jest spora szansa dla budżetu klubowego jest kasa od UEFA za LM.
Pieniadze czyli jak i ile można zarobić (nie oficjalne dane, niestety ktoś nie wziął pod uwage za gre w półfinale na co wszyscy liczymi względem Wisły ):
1 600 000 euro za udział w fazie grupowej
325 000 euro za każdy rozegrany mecz w fazie grupowej
325 000 euro za każde zwycięstwo
162,500 euro za każdy remis
1 600 000 euro za gre w 1/8 finału
1 900 000 euro za gre w 1/4 finału
3 900 000 euro dla finalsty
6 500 000 euro dla zdobywcy pucharu
Dlatego przydałoby się kilka transferów (chociażby zmienników jak na razie). 1-2 obrońców, 1 (myślę, że wystarczy) pomocnik, i 1 napastnik, aby zrekompensować sobie straty zysków za bilety
|
Skąd masz te informacje? To pewne? Wychodzi na to, że od następnej edycji będą mniej płacić
Sam ze 2tyg temu szukałem informacji na ten temat i tak to wyglądało w zeszłej edycji LM
http://wislakrakow.com/forum/showpos...postcount=1412