Wyświetl pojedynczy post
royalmichael
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10452
Stary 10.06.2009, 19:53
DjInas napisał(a):Wyświetl post
Normalnie wyjąłeś mi to z ust...

Partizan nie bedzie miało jakiś ogomnych wzmocnień, raczej bronią się przed wyprzedażą, bo kasa klubowa świeci pustkami. Levski Sofia tak samo jest biedna jak mysz kościelna, Slavia, Olimpiakos i Kopenhaga to jedyne zespoły, które mogą się bardziej wzmocnić.

Dlatego myślę, że jest spora szansa dla budżetu klubowego jest kasa od UEFA za LM.

Pieniadze czyli jak i ile można zarobić (nie oficjalne dane, niestety ktoś nie wziął pod uwage za gre w półfinale na co wszyscy liczymi względem Wisły ):

1 600 000 euro za udział w fazie grupowej

325 000 euro za każdy rozegrany mecz w fazie grupowej

325 000 euro za każde zwycięstwo

162,500 euro za każdy remis

1 600 000 euro za gre w 1/8 finału

1 900 000 euro za gre w 1/4 finału

3 900 000 euro dla finalsty

6 500 000 euro dla zdobywcy pucharu


Dlatego przydałoby się kilka transferów (chociażby zmienników jak na razie). 1-2 obrońców, 1 (myślę, że wystarczy) pomocnik, i 1 napastnik, aby zrekompensować sobie straty zysków za bilety
Skąd masz te informacje? To pewne? Wychodzi na to, że od następnej edycji będą mniej płacić
Sam ze 2tyg temu szukałem informacji na ten temat i tak to wyglądało w zeszłej edycji LM
http://wislakrakow.com/forum/showpos...postcount=1412
Odpowiedz cytując