Wyświetl pojedynczy post
Svartis
Senior Member
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7846
Stary 10.06.2009, 19:52
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego Polska to tak chory kraj gdzie nigdy nigdzie nie moze byc normalnie

Na chlopski rozum to Sad Najwyzszy jest tu chyba jedyna i ostateczna instancją ale w tym chorym kraju przysluguja jakies odwolania do PKOL ,itd ...juz nawet tego nie ograniam.
Tak , tyle że sąd najwyższy nie zaakceptował katy PZPN-u, tylko oddalił decyzje PKOL i nakazał ponownie rozpatrzyć przez trybunał arbitrażowy tą spraw. Widzew się nie odwołuje tylko sprawa wraca do tego co było w sierpniu ub roku czyli do złożenia w tym okresie odwołania od decyzji PZPN o degradacji, które to odwołanie rozpatrywał PKOL...
Odpowiedz cytując