konrad1991tsw napisał(a):

Dwa typy z tenisa na jutro:
Garcia Lopez G. - Muller G. 1.70 WESZŁO
2 runda turnieju na kortach Queens Clubu. Hiszpan Guillermo Garcia Lopez zmierzy się z Luksemburczykiem Gillesem Mullerem. Hiszpan pierwszą rundę przeszedł jak burza, rozgromił Tajwańczyka Lu Y.-H. 6-1,6-1. Gilles natomiast męczył się z Goodalem 6-3,7-6. Obaj jutrzejsi rywale dobrze serwowali (% 1 serwisu - Garcia 71%, Muller 72%, % wygranych akcji przy 1 serwisie - Garcia 92%,Muller 86% wygranych akcji przy 2 serwisie - Garcia 60%, Muller 53%). W ostatnich tygodniach lepiej prezentował się Guillermo, wygrał turniej w Kitzbuhel. Jednak na RG mu nie poszło, przegrał 0-3 z Seppim, natomiast Muller na RG przegrał 3-0 z Youzhnym, a w zeszłym tygodniu doznał porażki ze słabym Rogerem Vasselin'em 2-0 w setach. To jest turniej na trawie a na tej nawierzchni ani jeden ani drugi nie są gigantami. Bilans H2H jest korzystny dla Hiszpana, wygrał wszystkie 3 mecze z Gillesem. Stawiam na Guillermo Garcię Lopeza !
Benjamin Becker - Rainer Schuettler 1.95 WESZŁO
Becker ma za sobą genialną passę 21 zwycięstw na 22 rozegrane mecze. Na turnieju w Halle pokonał bez straty seta Rumuna Hanescu. Niemiec pewnie serował i wygrywał aż 94% pierwszego podania, którym trafiał w kort z 74% skutecznością. Dugie podanie też miało wysoką 64% skuteczność.
Naprzeciwko niego staje weteran kortów Schuettler, który do zwycięstwa z Gicquelem miał porażającą passę 8 porażek przy 1 zwycięstwie nad słabiutkim ostatnio Simonem. Słabością dziadka jest zdecydowanie jego drugie podanie no i latka robią swoje.
Jeśli tylko Benjamin będzie dobrze serwować i grać tak regularnie jak w ostatnich meczach to wygra to spotkanie w 2 setach.
|
Obydwa mecze po przyjemnych kursach weszły
