Wyświetl pojedynczy post
Genio
Senior Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#124
Stary 10.06.2009, 16:26
potrzeba dwoch osob do ligi, prosze sie zglaszac na gg 13305472

liga prowadzona tutaj: [jako osobny temat na forum ligowym F1 online]
- http://rfactor.xup.pl/viewtopic.php?t=182
rejestracja NIE wymaga potwierdzania przez email
Ostatnio edytowane przez Genio : 10.06.2009 o godz. 16:58.
Odpowiedz cytując