|
Nie wiem czemu tak się zachwycacie tym Kasprzikiem. Koleś ma już 26 lat, a poziom prezentuje podobny do Pawełka. Czasem zdarzy mu się jakaś parada, ale za chwilę zrobi coś negatywnego, niepotrzebne wyjście do piłki, czy też jakiś piłkarski babol. Bramkarz na przeciętny klub, w takim Piaście jest gwiazdą, w Wiśle już nią by nie był. Z polskiej ligi na uwagę zasługuję póki co Gikiewicz. Dopiero 21 lat, jak na bramkarza bardzo mało, a już pokazuje swój talent.
Co do jednego z postów, żeby wymienić Niedzielana na tego czy innego piłkarza. Prezesi innych klubów nie są głupi, i nie wezmą Niedzielna, czy Gołosia za Nowaka. Nawet za darmo, musieliby się zastanowić, czy wogóle brać ich pod uwagę.
Ostatnio edytowane przez KuLwIk : 10.06.2009 o godz. 15:56.
|