Wyświetl pojedynczy post
sandbender
Graf Zero
 
 
Od: 08.2004
Skąd: stamtąd :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7833
Stary 10.06.2009, 15:08
Wasiu napisał(a):Wyświetl post
Skonczy sie na karze finansowej i Widze bedzie gral w ekstraklasie.
Jak ich nie lubią to im taka przywala, ze zachwieje sie ich budzet.
W zwiazku z czym na skutek nieprawidlowosci finansowych nie dostana/zostanie im odebrana licencja na gre w ekstraklasie.
Zatem zagraja znowu w I lidze
Odpowiedz cytując