Wasiu napisał(a):

|
Skonczy sie na karze finansowej i Widze bedzie gral w ekstraklasie.
|
Jak ich nie lubią to im taka przywala, ze zachwieje sie ich budzet.
W zwiazku z czym na skutek nieprawidlowosci finansowych nie dostana/zostanie im odebrana licencja na gre w ekstraklasie.
Zatem zagraja znowu w I lidze
